Nowości

Wyświetla od 1 do 6 z 6 produktów
 • Komplet rowerowy (koszulka+spodenki) zaprojektowany został z myślą o pasjonatach jazdy na rowerze. Koszulka wykonana z wysokiej jakości technicznych, oddychających materiałów. Spodenki rowerowe posiadają wkładkę rowerową renomowanej włoskiej marki Dr Pad o dużej gęstości, która zapewnia komfort jazdy na średnich i długich dystansach.

  258,54 zł
 • Wesoła Czapeczka Kolarska. Świetnie wygląda i trzyma na głowie!

  64,23 zł
 • Czapeczka Kolarska, klasyczna, stonowana, piękna!

  64,23 zł
 • Kombinezon Kolarski zaprojektowany dla pasjonatek jazdy na rowerze. Kombinezon wykonany z wysokiej jakości technicznych, oddychających materiałów. Posiada wkładkę rowerową renomowanej włoskiej marki Dr Pad o dużej gęstości, która zapewnia komfort jazdy na średnich i długich dystansach. PRODUKT ZAPROJEKTOWANY I USZYTY W POLSCE.

  259,35 zł
 • Nasza NOWOŚĆ dla mężczyzn to zestawienie energetyzujących kolorów z oryginalną grafiką. Słowa uphill, downhill, freedom, together, joy and my day to nasze definicje jazdy na rowerze i emocji, jakie w nas budzi.  KOSZULKI ZAPROJEKTOWANE I USZYTE W POLSCE!

  137,40 zł
 • Koszulka rowerowa zaprojektowana dla kobiet, które cenią własny styl i chcą się wyróżnić z tłumu na rowerze. Nasza NOWOŚĆ to piękny, niebieski odcień koszulki połączony z letnią kompozycją kwiatów, wśród których skryła się papuga.  Dodatkowo w design koszulki wplecione zostały motywy kolarskie, czy je odnajdziecie?

  137,40 zł
Wyświetla od 1 do 6 z 6 produktów