WITAMY WSZYSTKICH PASJONATÓW JAZDY NA ROWERZE I… NIE TYLKO!

Filozofię naszej firmy doskonale odzwierciedlają 3 słowa: BIKE, FAMILY, FASHION. Jesteśmy pasjonatami jazdy na rowerze i uważamy, że jest to idealna dyscyplina łącząca prowadzenie aktywnego trybu życia w gronie Najbliższych.

Naszą misją jest zarażanie innych pasją do tego sportu, a wspieramy ją, oferując od samego początku, profesjonalną odzież rowerową, wykonaną z najwyższej jakości tkanin, a przy tym - charakteryzującą się niepowtarzalnym designem. Większość koszulek rowerowych, które znajdują się w naszej ofercie, zostało zaprojektowanych przez polskich projektantów.

NASZA MISJA: 

Ubieramy dorosłych i dzieci - stylowo i funkcjonalnie, aby mogli czerpać jeszcze większą radość z jazdy na rowerze - aktywnie i wyjątkowo! 

BIKE. FAMILY. FASHION.

BIKE.

Oto ON! ROWER. Wolność. Inny wymiar podróżowania. Wiatr we włosach i natura na wyciągnięcie ręki.  Spokój i jednocześnie o wiele większa możliwość odkrywania świata. Bycie bliżej. Bo rower dotrze wszędzie tam, gdzie inne środki transportu zawiodą. Właśnie jego wybraliśmy – to nasz sposób na free time, ale nie tylko!

FAMILY.

Bo nawet najbardziej wysublimowane aktywności sportowe nie cieszą, gdy nie są podejmowane wspólnie – z rodziną,  z bliskimi. Razem – aby wspólnie chłonąć rowerowe emocje.  A jest ich ogromnie dużo! Doskonale to wiemy i chcemy Cię „zarazić” rodzinnym rowerowaniem! ROWER ŁĄCZY POKOLENIA!

FASHION.

Zapraszamy modę do naszego rowerowego teamu! Chcemy wyglądać stylowo i wyróżniać się designem na rowerze. Jesteśmy w pełni przekonani, że moda sportowa nie musi być nudna. Łączymy najwyższy poziom funkcjonalności naszych strojów rowerowych z unikalnym, niespotykanym wzornictwem. Wyróżnia nas dbałość zarówno o jakość naszych produktów, jak również o detale. W nasze projekty wkładamy całe serce, a każdy z nich traktujemy, jak rowerowe dzieło sztuki, które będzie Ci towarzyszyć w pokonywaniu kolejnych kilometrów.

Rozwój naszej firmy i wzrost zaufania naszych Klientów nie byłby możliwy, gdyby nie unikalne wyróżniki, które stanowią DNA marki HAWKY:

WSPIERAMY POLSKICH PROJEKTANTÓW

Wierzymy w to, że nasi rodzimi projektanci potrafią tworzyć unikalne, ponadczasowe wzory, które idealnie komponują się z najwyższą jakością produktów. Większość naszych wzorów zostało zaprojektowanych przez doświadczonych polskich projektantów, jak również przez ”wschodzące gwiazdy” polskiej sceny projektantów.

WIĘKSZOŚĆ NASZYCH KOLEKCJI JEST SZYTA W POLSCE

Wspieramy polskie szwalnie i przyczyniamy się do tworzenia nowych miejsc pracy. W każdym przypadku, kiedy produkcja jest możliwa w rodzimych szwalniach, wybieramy tą możliwość. Przyczyniamy się w ten sposób do tworzenia miejsc pracy na rynku polskim.

RODZINNA FIRMA

Jesteśmy firmą w 100% z polskim kapitałem. Została ona stworzona przez pasjonatów jazdy na rowerze. Nasze wysokie wymagania, związane ze strojami i akcesoriami rowerowymi przenosimy na bezkompromisową, najwyższą jakość produktów, które znajdują się w naszej ofercie. Ubieramy całą Rodzinę!

WŁOSKIE DZIANINY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Większość koszulek jest szytych z tkanin, specjalnie sprowadzanych z Włoch. Zapewniają one unikalne właściwości funkcjonalne, które przekładają się na najwyższy komfort użytkowania. Spełniają one najwyższe wymagania zarówno w zakresie potrzeb początkowych rowerzystów, jak i doświadczonych kolarzy. Ubieramy stylowo całe rodziny: zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Pozdrawiamy i zapraszamy do świata rowerowej mody!

Zarowerowany zespół Hawky.pl