• 137,40 zł

  Nasza NOWOŚĆ dla mężczyzn to zestawienie energetyzujących kolorów z oryginalną grafiką. Słowa uphill, downhill, freedom, together, joy and my day to nasze definicje jazdy na rowerze i emocji, jakie w nas budzi.  KOSZULKI ZAPROJEKTOWANE I USZYTE W POLSCE!

  137,40 zł
 • 137,40 zł

  Print na koszulce to zestawienie różnorodnych kolorów z oryginalną, nieoczywistą grafiką.  Metaliczny Kameleon, który kryje się na plecach, nadaje koszulce niepowtarzalny charakter. KOSZULKI ZAPROJEKTOWANE I USZYTE W POLSCE!

  137,40 zł
 • 137,40 zł

  Koszulka kolarska zaprojektowana dla mężczyzn, którzy cenią sobie własny styl i chcą się wyróżnić z tłumu na rowerze. MEKSYK to klasyczna czarna koszulka przełamana kolorowymi akcentami na rękawkach i kieszeni tylnej. Świetnie prezentuje się na każdej sylwetce, a subtelne detale nadają jej charakteru i oryginalności.  KOSZULKI ZAPROJEKTOWANE I USZYTE W...

  137,40 zł
 • 137,40 zł

  Propozycja dla mężczyzn z charakterem, którzy swoim ubiorem chcą wyrazić coś więcej niż chwilową modę i mocno zaakcentować swoją indywidualność. Wyjątkowy wzór nawiązuje do kultowego filmu „Terminator”. KOSZULKI ZAPROJEKTOWANE I USZYTE W POLSCE!

  137,40 zł
 • 137,40 zł

  Klasyczna koszulka rowerowa o intensywnej barwie zachodzącego słońca  w gradiencie koloru przechodzącym z góry do dołu.  Idealna dla osób lubiących intensywne kolory w minimalistycznym wydaniu. KOSZULKI ZAPROJEKTOWANE I USZYTE W POLSCE!

  137,40 zł
Wyświetla od 1 do 5 z 5 produktów