• 129,27 zł

  Koszulka rowerowa zaprojektowana dla kobiet, które cenią sobie własny styl i chcą się wyróżnić z tłumu na rowerze. Koszulka Meksyk to klasyczna "mała czarna". Świetnie pasuje  na każdą okazję, do każdego stroju, a małe subtelne detale nadają jej charakteru i oryginalności. KOSZULKI ZAPROJEKTOWANE I USZYTE  W POLSCE!

  129,27 zł
 • 129,27 zł

  Wesoła koszulka rowerowa z  abstrakcyjnym motywem ananasa. Pastelowe, delikatne kolory i niebanalna grafika tworzą propozycje dla kobiet, które szukają oryginalnego stroju na rowerowe podróże.  KOSZULKI ZAPROJEKTOWANE I USZYTE  W POLSCE!

  129,27 zł
 • 129,27 zł

  Koszulka Kolarska Rose to klasyczny wzór w bardzo kobiecych, energetycznych kolorach. KOSZULKI ZAPROJEKTOWANE I USZYTE  W POLSCE!

  129,27 zł
 • 129,27 zł

  Lizard to nowoczesna koszulka rowerowa z printem jaszczurek w pastelowych wiosenno-letnich kolorach, nawiązujących do barw natury. Delikatny wzór ożywia model, zachowując przy tym sportową subtelność. KOSZULKI ZAPROJEKTOWANE I USZYTE W POLSCE!

  129,27 zł
 • 129,27 zł

  BRAK TOWARU! PRODUKT BĘDZIE PONOWNIE DOSTĘPNY Z POCZĄTKIEM WRZEŚNIA. Koszulka rowerowa zaprojektowana została dla kobiet, które cenią sobie własny styl i chcą się wyróżnić z tłumu na rowerze.  Koszulka rowerowa Koliber nawiązuje do letniej pełni i rozkwitu otaczającej nasz przyrody oraz beztroskiej lekkości zwinnego i szybkiego i przepięknego kolibra.

  129,27 zł
 • 129,27 zł
  1 Recenzje

  BRAK TOWARU! PRODUKT BĘDZIE PONOWNIE DOSTĘPNY Z POCZĄTKIEM WRZEŚNIA. Koszulka Anioł jest absolutnie wyjątkowa – stworzona została dla kobiet, które swoim strojem chcą wyrazić coś więcej niż aktualne trendy i  modę królującą w sieciowych sklepach. Designerska, ponadczasowa, z postacią odważnej kobiety-anioła, która bez problemu pokonuje wszelkie przeszkody.

  129,27 zł
Wyświetla od 1 do 6 z 6 produktów