• 161,79 zł

  Koszulka rowerowa Adventure to nasza nowość na ten sezon.  Góry, lasy, słońce oraz kręta ścieżka rowerowa to wszystko  zawarte jest w rowerowej przygodzie. Włoskie dzianiny i wysoka jakość produktu! PRODUKT ECO Friendly! KOSZULKI ZAPROJEKTOWANE I USZYTE W POLSCE.

  161,79 zł
 • 161,79 zł

  Koszulka rowerowa Light Basil to nasza nowość na ten sezon. Klasyczne wzornictwo oraz pastelowe kolory idealnie komponują się z wiosenno- letnią aurą. Włoskie dzianiny i wysoka jakość produktu! PRODUKT ECO Friendly! KOSZULKI ZAPROJEKTOWANE I USZYTE W POLSCE.

  161,79 zł
 • 161,79 zł

  Koszulka rowerowa Warm Summer to nasza nowość na ten sezon.  Klasyczne wzornictwo w kolorze pomarańczowo-łososiowym to to co charakteryzuje tą koszulkę. Włoskie dzianiny i wysoka jakość produktu! PRODUKT ECO Friendly! KOSZULKI ZAPROJEKTOWANE I USZYTE W POLSCE.

  161,79 zł
 • 161,79 zł

  Koszulka rowerowa Blue Harbor to nasza nowość na ten sezon!  Klasyczne wzornictwo oraz modne kolory to to na co postawiliśmy tworząc ten projekt.Włoskie dzianiny i wysoka jakość produktu!PRODUKT ECO Friendly KOSZULKI ZAPROJEKTOWANE I USZYTE W POLSCE.

  161,79 zł
 • 161,79 zł

  Koszulka rowerowa Panther on Fire to mocny wzór dla kobiet, które lubią poczuć adrenalinę i prędkość w czasie jazdy na rowerze.  Wyjątkowy Design, włoskie dzianiny i wysoka jakość szycia! KOSZULKI ZAPROJEKTOWANE I USZYTE W POLSCE.

  161,79 zł
 • 161,79 zł
  3 Recenzje

  Wyjątkowa Koszulka rowerowa zaprojektowana z myślą o kobietach, które cenią sobie własny styl i chcą się wyróżnić z tłumu na rowerze. Autorski wzór polskiej projektantki. Czarna klasyczna koszulka z pięknym motywem kwiatów oraz zwinnego, beztroskiego kolibra. Włoskie dzianiny i wysoka jakość produktu! KOSZULKI ZAPROJEKTOWANE I USZYTE W POLSCE.

  161,79 zł
 • 161,79 zł

  Wzór to piękny, niebieski odcień koszulki połączony z letnią kompozycją kwiatów, wśród których skryła się papuga.  Wyjątkowy Design, włoskie dzianiny i wysoka jakość produktu! KOSZULKI ZAPROJEKTOWANE I USZYTE W POLSCE.

  161,79 zł
 • 161,79 zł

  Koszulka Kolarska Rose to klasyczny, minimalistyczny wzór w bardzo kobiecych, energetycznych kolorach. To co nas wyróżnia to wyjątkowy design, włoskie dzianiny oraz wysoka jakość produktu w przystępnej cenie! KOSZULKI ZAPROJEKTOWANE I USZYTE  W POLSCE.

  161,79 zł
Wyświetla od 1 do 8 z 8 produktów