• 129,27 zł

  Koszulka rowerowa zaprojektowana dla kobiet, które cenią sobie własny styl i chcą się wyróżnić z tłumu na rowerze. Koszulka Meksyk to klasyczna "mała czarna" -świetnie prezentuję się na każdą okazję do każdego stroju, a małe subtelne detale nadają jej charakteru i oryginalności. KOSZULKI ZAPROJEKTOWANE I USZYTE 100% W POLSCE!

  129,27 zł
 • 129,27 zł

  Koszulka rowerowa zaprojektowana dla kobiet, które cenią sobie własny styl i chcą się wyróżnić z tłumu na rowerze. Koszulka ma wesoły, abstrakcyjny wzór z motywem Ananasa w pastelowych kolorach.  KOSZULKI ZAPROJEKTOWANE I USZYTE 100% W POLSCE!

  129,27 zł
 • 129,27 zł

  Koszulka rowerowa zaprojektowana została dla kobiet, które cenią sobie własny styl i chcą się wyróżnić z tłumu na rowerze.  Koszulka rowerowa Koliber nawiązuje do letniej pełni i rozkwitu otaczającej nasz przyrody oraz beztroskiej lekkości zwinnego i szybkiego kolibra.

  129,27 zł
 • 129,27 zł

  Koszulka rowerowa zaprojektowana dla kobiet, które cenią sobie własny styl i chcą się wyróżnić z tłumu na rowerze. Koszulka Anioł jest absolutnie wyjątkowa - stworzony dla kobiet, które swoim strojem chcą wyrazić coś więcej niż aktualne trendy i  modę królującą w sieciowych sklepach. KOSZULKI ZAPROJEKTOWANE I USZYTE 100% W POLSCE!

  129,27 zł
 • Koszulka rowerowa zaprojektowana dla kobiet, które cenią sobie własny styl i chcą się wyróżnić z tłumu na rowerze. Koszulka Kolarska Rose to klasyczny wzór w bardzo kobiecych kolorach.  KOSZULKI ZAPROJEKTOWANE I USZYTE 100% W POLSCE!

  129,27 zł
 • Koszulka rowerowa zaprojektowana dla kobiet, które cenią sobie własny styl i chcą się wyróżnić z tłumu na rowerze. Koszulka Kolarska Lizard to oryginalna koszulka z print-em jaszczurek w pastelowych wiosenno-letnich kolorach. KOSZULKI ZAPROJEKTOWANE I USZYTE 100% W POLSCE!

  129,27 zł
Wyświetla od 1 do 6 z 6 produktów