• 89,90 zł 99,90 zł
  Wyprzedaż!
  2 Recenzje

  KOSZULKA ROWEROWA DLA DZIECI - DELFIN Koszulka rowerowa zaprojektowana z myślą o aktywnych dzieciach i ich potrzebach. Koszulki wykonane są z wysokogatunkowego technicznego materiału typu poliester z przędzą Coolmax co zapewnia odpowiednią wentylacje ciała w trakcie uprawiania aktywności fizycznej.

  89,90 zł 99,90 zł
 • 89,90 zł 99,90 zł
  Wyprzedaż!

  KOSZULKA ROWEROWA DLA DZIECI - "REKIN" Koszulka rowerowa zaprojektowana z myślą o aktywnych dzieciach i ich potrzebach. Koszulki wykonane są z wysokogatunkowego technicznego materiału typu poliester z przędzą Coolmax co zapewnia odpowiednią wentylacje ciała w trakcie uprawiania aktywności fizycznej.

  89,90 zł 99,90 zł
 • 64,90 zł

  SPORTOWA KOSZULKA NA RAMIĄCZKACH - RÓŻ Sportowa koszulka uszyta została z wysokogatunkowego technicznego materiału, który doskonale sprawdza się w  aktywności fizycznej na różnego typu zajęciach gimnastycznych, tanecznych, jak również podczas zajęć szkolnych WF. Koszulka sportowa zaprojektowana jest w połączeniu dwóch kolorów - czerni i różu, które...

  64,90 zł
 • 64,90 zł

  SPORTOWA KOSZULKA NA RAMIĄCZKACH - WZÓR Sportowa koszulka uszyta została z wysokogatunkowego technicznego materiału, który doskonale sprawdza się w  aktywności fizycznej na różnego typu zajęciach gimnastycznych, tanecznych, jak również podczas zajęć szkolnych WF Koszulka sportowa zaprojektowana jest w połączeniu koloru czarnego z wzorzystym, które...

  64,90 zł
  Tylko online
 • 59,90 zł

  DWUSTRONNY STANIK SPORTOWY - RÓŻ Dwustronny stanik sportowy uszyty został z wysokogatunkowego technicznego materiału, który doskonale sprawdza się w  aktywności fizycznej na różnego typu zajęciach gimnastycznych, tanecznych, jak również podczas zajęć szkolnych WF.  Nasze sportowe staniki są dwustronne.

  59,90 zł
 • 59,90 zł

  DWUSTRONNY STANIK SPORTOWY - WZÓR Dwustronny stanik sportowy uszyty został z wysokogatunkowego technicznego materiału, który doskonale sprawdza się w  aktywności fizycznej na różnego typu zajęciach gimnastycznych, tanecznych, jak również podczas zajęć szkolnych WF. Nasze sportowe staniki są dwustronne. 

  59,90 zł
 • 69,90 zł

  LEGGINSY GIMNASTYCZNE CAPRI- WZÓR Legginsy gimnastyczne Capri zaprojektowane z wysokogatunkowego technicznego materiału. Legginsy posiadają wzorzyste wstawki  na nogawkach i w pasie o wesołym motywie, które w zależności od pomysłu i fantazji można wywijać i zawijać podczas noszenia odzieży. 

  69,90 zł
 • 69,90 zł

  LEGGINSY GIMNASTYCZNE CAPRI  - RÓŻ Legginsy gimnastyczne Capri, zaprojektowane z wysokogatunkowego technicznego materiału, który doskonale sprawdza się w  aktywności fizycznej na różnego typu zajęciach gimnastycznych, tanecznych, jak również podczas zajęć szkolnych WF. Legginsy posiadają wstawki kolorystyczne na nogawkach i w pasie w kolorze różu, które...

  69,90 zł
 • LEGGINSO- SZORTY ZE WZOREM DLA DZIEWCZYNEK Legginso - szorty to połączenie dla dziewczynek, które nie lubią nudy! Wesoły wzór szortów nadaje ubraniu kolorów oraz swobodnej beztroski.  Legginso- szorty zostały wykonane z technicznych oddychających materiałów dlatego doskonale sprawdzą się jako ubiór na zajęcia gimnastyczne, taniec lub WF.

  79,90 zł
 • 59,90 zł

  DWUSTRONNE SPODENKI SPORTOWE - CZARNE / WZÓR Dwustronne szorty sportowe uszyte zostały z wysokogatunkowego technicznego materiału. Szorty sportowe są dwustronne. Zostały zaprojektowane z połączenia czarnego materiału z wzorzystym w taki sposób, aby można je nosić jako szalone kolorowe szorty ze wzorem lub jako klasyczne czarne spodenki.

  59,90 zł
 • 79,90 zł

  TOP ZE STANICZKIEM DLA DZIEWCZYNEK - WZÓR Top posiada bardzo ciekawą konstrukcję, która łączy ze sobą czarny stanik sportowy z zwiewnym i oryginalnym topem we wzorze. Całość stanowi wyjątkowe połączenie, które każdej dziewczynce doda uroku i gracji. Ten strój bardzo efektownie prezentuje się w tańcu lub na zajęciach z gimnastyki artystycznej.

  79,90 zł
Wyświetla od 1 do 11 z 11 produktów